Ks Wiwa Goszcz - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:
  • Wiwa Goszcz - MKP Wratislavia 1:0
  • Orzeł Sadowice - Strzelinianka Strzelin 3:1
  • Polonia Środa Śląska - Mirków Długołęka 4:0
  • Widawa Bierutów - Zjednoczeni Łowęcice 6:0
  • MKP Wołów - Burza - Dombud Chwalibożyce 0:0
  • Czarni Jelcz - Laskowice - Czarni Kondratowice 1:1
  • LKS Brożec - Sokół Marcinkowice 2:1
  • Bumerang Wrocław - KS Łozina 4:1

OSTATNIA 29 KOLEJKA

• autor: Wiwa_Goszcz, 2016-06-09 10:21

W ramach ostatniej kolejki o mistrzostwo Ligi Okręgowej w sezonie 2015/2016, Wiwa Goszcz zmierzy się na wyjeździe z Łoziną.

VS

Łozina plasuje się obecnie na piętnastym miejscu w ligowej tabeli. W bieżącym sezonie KS zgromadził na swoim koncie 29 "oczek", co na finiszu rozgrywek okazało się zbyt małą liczbą punktów do tego, aby zapewnić sobie utrzymanie we wrocławskiej okręgówce. W minionej kolejce, która okazała się rozstrzygającą w kwestii ligowych spadków i utrzymań, gracze z Łoziny podejmowali na własnym obiekcie Sokół Marcinkowice z którym przegrali 0:3. Jedak spadek do A-klasy nie oznacza, że Łozina w ostatnim meczu nie podejmie rękawicy i nie będzie walczyć. Reprezentanci KS na pewno będą chcieli się godnie pożegnać ze swoimi kibicami oraz opuścić  naszą okręgówkę z honorem.

Natomiast podopiecznym trenera Rusieckiego, którzy przypieczętowali awans do IV ligi wciąż pozostała walka o końcowy triumf w lidze. Niezbędne do tego mogą okazać się trzy "oczka" w najbliższym meczu, ponieważ mający jeden punkt straty Wołów na pewno będzie chciał wygrać ze Zjednoczonymi (jeżeli jednak Wołów zremisuje, bądź przegra w ostatniej kolejce to Wiwa zostanie mistrzem niezależnie od swojego rezultatu z Łozina). W walce o zwycięstwo nie pomoże fakt, że goszczanie w Łozinie będą musieli sobie radzić bez Kwaczewskiego, Moskwy, Fajkowskiego i Stępnia. Jednak obiekt w Łozinie jest szczęśliwym obiektem dla trenera Rusieckiego. W sezonie 2012/2013, kiedy obecny szkoleniowiec pierwszej drużyny Wiwy Goszcz prowadził jeszcze juniorów młodszych, to właśnie na boisku w Łozinie jego młodzi podopieczni zapewnili sobie triumf w juniorskiej okręgówce wygrywając z bezpośrednim rywalem do triumfu- Łoziną. Teraz historia zatacza koło i ponownie pojawia się możliwość aby końcowy sukces przypieczętować na boisku rywala. Czy się uda? Tego nikt nie może obiecać, ale możemy obiecać, że każdy z graczy Wiwy da z siebie wszystko, aby tego dokonać!

KS Łozina - Wiwa Goszcz

Stadion w Łozinie

11 czerwca (sobota)

Autor: Treść:pozostało znaków:

pon.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.